Ubytování Lipno

Horní Planá

Aktuality

Nově máme dva čtyřlůžkové apartmány

Od března 2016 nabízíme dva čtyřlůžkové apartmány kuchyní a jídelním stolem. Ideální pro rodiny s dětmi. Budeme se těšit!!!

Ubytovani Lipno - nove kuzelky pro nase hosty

Od 1. 7. 2015 budou mit nasi hoste k dispozici zdarma drahu na kuzelky.

Dalsi duvod proc navštívit Sumavu - ubytovani Lipno v Horni Plane.

Snídaně za zvýhodněné ceny

Nově jsme pro naše klienty připravili týdenní balíčky, kde jsou snídaně za zvýhodněné ceny a další bonusy. Těšíme se na vás.

Jaro už klepe na dveře

Návštěvníci lipenska již mohou využít cyklostezku, či navštívit stezku v korunách stromů. Zároveň začíná rybářská sezóna tak si zarezervujte pobyt nyní za zvýhodněných podmínek díky týdenním balíčkům.

Podmínky pro lyžování jsou pefektní

Na Hochfichru je otevřeno 12 Km sjezdovek. Připraveny jsou též běžecké stopy. Lyžování na Lipně je konečně v plném proudu.

Pokud ještě nemáte vyřešené jarní prázdniny neváhejte - ještě máme volné apartmány.

Nabízíme též ubytování a stravování pro lyžařské kurzy - školy a školky. Výhodné množstevní slevy.

Lipno - lyžování již začalo

13.12. 2014 - Lyžování na Hochfichtu již začalo tento víkend.

Neváhejte a buďte mezi prvními. Ubytování na Lipně a lyžování v rakousku včetně mnoha služeb již od 3290,- za týden.

Těšíme se na Vás. Apartmány v Horní Plané - budete mile překvapeni.

Lyžování - zimní dovolená za super cenu v největším rakouském lyžařském středisku mimo Alpy

Poznejte zimní Lipno, lyžování, radovánky a odpočinek.

Již delší dobu je naše oblast atraktivní nejen pro letní sezónu, ale poslední dobou stále více spojujeme lyžování a Lipno. A nejedná se pouze o lyžování v ČR. Velkou výhodou je poloha, která umožňuje lyžování v lyžařském středisku Hochficht a ubytování v cenově dostupnějším příhraničí- to je lyžování Šumava.

Od letošní sezóny jsme pro vás připravili lyžařské balíčky, kde je v ceně zahrnut pobyt od neděle do soboty, polopenze, doprava na Hochficht a skipas.

Lyžování ve Skiareálu Lipno

Pokud nechcete jet za lyžováním do Rakouska nabízíme možnost lyžování na Kramolíně v Lipně nad Vltavou vzdáleném 30 km od Horní Plané.

Toto středisko je vhodné pro rodiny s dětmi a pro středně pokročilé lyžaře. Kromě lyžování zde naleznete krytý bazén, stezku korunami stromů, hopsárium a jiné aktivity pro děti a dospělé.

V případě, že se rozhodnete pro lyžování v tuzemsku bez využití "balíčků" je samozřejmě možné zajistit polopenzi a po domluvě i jiné služby. 

 

Nové levné ubytování na lipně

Vyzkoušejte s námi nové levné ubytování na Lipně. Jedná se o zcela nové a krásně moderně zařízené apartmány a to přímo v centru rekreačního střediska Horní Planá jen kousek od vody.

Vybavení

V našich apartmánech najdete jen to nejlepší vybavení pro Váš skvělý zážitek z dovolené. Pokoje jsou vybaveny vlastními kuchyňkami a sociálním zařízením. Dále jsou zde připraveny na všech pokojích pro dlouhé večery televizory a rychlé připojení k wi-fi síti.

Wifi připojení

Nově je pro Vás připraveno ve všech apartmánech rychlé připojení.