Ubytování Lipno

Horní Planá

Lyžování - zimní dovolená za super cenu v největším rakouském lyžařském středisku mimo Alpy

Poznejte zimní Lipno, lyžování, radovánky a odpočinek.

Již delší dobu je naše oblast atraktivní nejen pro letní sezónu, ale poslední dobou stále více spojujeme lyžování a Lipno. A nejedná se pouze o lyžování v ČR. Velkou výhodou je poloha, která umožňuje lyžování v lyžařském středisku Hochficht a ubytování v cenově dostupnějším příhraničí- to je lyžování Šumava.

Od letošní sezóny jsme pro vás připravili lyžařské balíčky, kde je v ceně zahrnut pobyt od neděle do soboty, polopenze, doprava na Hochficht a skipas.

Pokud Vás nebaví čekat dlouhé fronty na vlek vyplatí se lyžování právě v tomto středisku, kde jistě budete nadšeni. Lyžování si zde užijí jak rodiny s dětmi tak nároční lyžaři pro které jsou připraveny obtížnější svahy.  

Lyžování se můžete věnovat 3, 4 nebo 5 dní v týdnu dle vašeho přání a ostatní dny můžete strávit dle libosti. Na Hochfichtu vás čeká 21 km sjezdovek všech stupňů obtížnosti.

Ve volné dny je možné navštívit Lipno i bez lyžování - Stezku v korunách stromů a bazén, nebo  Aquapark a Wellnes ve Frymburku, či bowling vzdálený 300m od našeho penzionu.

Velkým lákadlem kromě lyžování je též 15 km dlouhá bruslařská dráha na Lipně s nástupem přímo v Horní Plané nedaleko od našeho penzionu. V Horní Plané je několik míst kde si můžete brusle zapůjčit.

Pokud jste vyznavači běžeckého lyžování máme v okolí desítky kilometrů denně upravovaných stop pro klasické lyžování i bruslení. Přímo v okolí Horní Plané v nadmořské výšce 780m, v německém Haidmüle v 830m 65 km upravovaných tratí, nebo v rakouském Schönebenu kde v nadmořské výšce 1000m naleznete ideální podmínky pro běžecké lyžování na 50 kilometrech tratí přímo v areálu a celkem v regionu přes 200 km navazujících tratí.

Lyžování - Šumava a okolí nabízí perfektní sportovní i turistické zážitky. Přijeďte se přesvědčit.

Lipno - lyžování na jedničku pro děti i dospělé.